Dizajnovanie

 

Našim klientom poskytujeme služby dizajnovania záhrad na základe princípov permakultúry - trvalej udržateľnosti. Pomôžeme s návrhom záhrad, príp. okolia domu ako celku alebo iba časti. 

 

V prípade záujmu okrem návrhu vieme projekt aj zrealizovať vlastnými silami, príp. vypomôcť.

 

Keďže permakultúrne vzdelanie obdržal náš hlavný zamestnanec iba v priebehu roku 2015, v prípade potreby konzultujeme projekty s kolegami z odboru s dlhoročnou praxou (samozrejme na naše náklady). Preto by Vám projektovanie od našej spoločnosti vedelo aj ušetriť finančné prostriedky na dizajnovanie a realizáciu. 

 

Realizované dizajnovanie Vám postupne budem predstavovať v samostatnej časti Permakultúrne dizajny

 

Permakultúra

 
Vlastné články z oblasti permakultúry postupne publikujem na vlastnom blogu, ale nájdete tu na ne relevantné odkazy. 
 
Postupujem približne rovnako, ako to je pri začínaní s permakultúrou. V prípade záujmu Vám viem poskytnúť bližšie odporúčania pre ďalšie vzdelávanie, príp. aj priamo kurzy.
 
Aktuálne sa osobne pripravujem na realizáciu vlastného úvodného permakultúrneho kurzu - Úvod do permakultúry. V prípade predbežného záujmu ma prosím kontaktujte a keď bude určený termín, budem Vás nezáväzne kontaktovať. 
 
Ohľadne ďalších permakultúrnych kurzov odporúčam sledovať stránku organizácie Permakultúra SK, ktorá informuje aj o ostatných dostupných kurzoch. Keďže som jej členom, v prípade otázok aj ohľadne organizácie ma môžte kontaktovať. 
 
 
Publikované články o permakultúre:
 
 
 
 
 
 
 

Vyhľadávanie

© 2023 Všetky práva vyhradené. Aktualizácia 12. mája 2023.

Vytvorené službou Webnode